Nevíte, kterou vůni si vybrat? Zašleme vám tester (1ml) ZDARMA jen za cenu poštovného, které činí 50 Kč. Počet testerů v obálce je omezený na 4 ks. Možnost zaslání testerů navíc je zpoplatněno 25 Kč za každý další tester. Do zprávy napište, o které vůně máte zájem.

Testery vůní, které aplikujete na kůži doporučujeme nechat minutu "rozležet", aby jste ucítily finální aroma parfému. V případě vašeho zájmu vyplňte kontaktní formulář v menu testery. Do poznámky napište, o které vůně máte zájem.

PARFÉMY

Něco o parfémech:

Při aplikaci na pokožku je zvykem vybírat dobře prokrvená místa, například oblasti za ušima, na krku, mezi prsy, na loketních a kolenních důlcích, na zápěstí. Toto pravidlo však nelze brát jako dogma a vhodnou aplikaci je nutné vyzkoušet. U silnějších orientálních vůní stačí několik kapek na zápěstí, svěží vůně vyžadují důkladnější aplikaci. Mnohé vůně voní jinak na kůži a jinak na oblečení; zpravidla čím lehčí svěžejší vůně, tím lépe vynikne na oblečení a naopak. 

Parfémy rozdělujeme na Hlavu, Srdce a Základ. Hlava je to první, co po aplikaci ucítíte. Právě hlava parfému utváří první dojem a proto je na ni kladen velký důraz. Doba trvání hlavy se pohybuje okolo 15 minut, ale může to být také pouhých pár sekund. Srdce začíná naplno vynikat po odeznění hlavy. Voní 2-3 hodiny. Základ jsou ty látky parfému, které prchají pozvolna. Doba trvání bývá několik hodin, 3-4 hodiny. Výjimečné parfémy působí i desítky hodin.